Цікава інформація





Колір очей і характер людини.
Вчинки, слова - це все звичайно важливо. Але чимало можуть розповісти і ваше тіло. Постава, міміка, хода - це теж частина вашого портрета. Цікава наука фізіогноміка може багато розповісти про вас, по вашому обличчю, спираючись на те, яка у вас форма носа, який малюнок складають ваші зморшки, а головне - які у вас очі.
 Не вдаючись у подробиці можна багато що сказати, спираючись тільки на колір очей.

Очі зеленого кольору
 Володарі зелених очей зазвичай уперті, наполегливі, принципові. Вони знають чого хочуть і стабільно домагаються своєї мети. Вони користуються авторитетом у своєму середовищі, здатні протистояти труднощам. Однак як багатьом світлоокий людям їм не цілком вистачає життєвих сил. Вони часто бувають гарними професіоналами, але рідко лідерами. Вони справедливі і вміють реально дивитися на речі.
 Є в них загадка, а самі вони легко розпізнають людей. Це дуже м'які і безконфліктні люди. Це вірні люди, однак, знайти свій ідеал їм не просто. Занадто високі їх вимоги до людей. Зовні зеленоокі люди здаються гордими і неприступними, однак якщо завоювати їх довіри вони стають ніжними і лагідними.

Очі карого, чорного кольору
 Темноокі люди дуже енергійні. У них багато пристрасті й енергії. Ними править азарт, це дуже діяльні натури. По суті вони лідери, вони прагнуть до перемоги. Володарі темних очей сексуальні і чуттєві, легко викликають симпатію. У будь-якій компанії вони завжди на виду. Їм важливо відчувати людське визнання, інакше вони втрачають інтерес до роботи. Вони запальні, іноді агресивні, але швидко остигають. Вони відрізняються упевненістю в собі, комунікабельні. Дуже влюбливі. Поглинула їх справі віддаються цілком.


Очі блакитного кольору
 Володарі блакитних очей романтичні і мрійливі, ранимі і чутливі. Всі беруть близько до серця, схильні до депресій, капризні і сентиментальні. Блакитний колір - холодний колір. Власники таких очей бувають дуже жорстокими. Вони цілеспрямовані, вимогливі до себе і людям, люблять різноманітність. Щедрі і сумлінні, такі люди часто виявляються дуже талановитими. У них багата уява і хороша фантазія. Більш теплі набряк блакитних очей мають володарі поступливого характеру.

Очі сірого кольору
 Сіроокий люди трудівники. Вони врівноважені, розумні, практичні. Відрізняються тверезим поглядом на життя, звичайно міцно триматися на плаву. Дуже інтелектуальні, мало зациклені на побут. Це самодостатні люди, які не піддаються амбіціям. У відносинах з людьми стримані і навіть трохи сухуваті. Вони надійні, що живуть поряд з ними відчувають себе захищено. Вони завжди допоможуть порадою, нададуть підтримку. У них блискучий розум, але слабо розвинена інтуїція. Це добрі і чесні люди.

NashaKrasa.com.ua






5 міфів про харчування
У світі почалася епідемія ожиріння. Деякі автомобільні бренди вже працюють над розширенням салону машин: огрядним людям стає тісно у колишніх салонах. Не дивно, що ожиріння веде до патологій печінки, серця, головного мозку. Багато хто вважає, що у розвитку атеросклерозу винен холестерин, а цукровий діабет розвивається через вживання великої кількості солодощів. Тим часом, основна причина зайвих кілограмів – це висока калорійність їжі, неправильний раціон і відсутність фізичного навантаження.

1. Жир – це холестерин, холестерин – це шкода

Холестерин – це злісний ворог нашого організму і будь-який жир його містить. Насправді існує два види холестерину – "поганий” і "хороший”. "Поганий” міститься у продуктах тваринного походження: м’ясі, сирі, вершковому маслі. Надмірне вживання цих продуктів призводить до накопичення холестерину у вигляді бляшок на стінках великих артерій. Надлишок холестерину також завжди накопичується у печінці і є причиною утворення каменів у жовчному міхурі, оскільки саме печінка видаляє зайвий холестерин з організму і виводить його у жовч.

"Хороший” холестерин (ліпопротеїн високої щільності), сприяє виведенню "поганого” холестерину з артерій і крові. В організмі "хороший” холестерин утворюється з незамінних, поліненасичених жирів і есенціальних фосфоліпідів, які містяться в яєчному жовтку, оболонках пшениці та інших злаків, горіхах, олії холодного віджиму і морській рибі. У цих продуктах немає "поганого” холестерину, однак не варто думати, що вони не можуть завдати шкоди здоров’ю. Будь-які продукти, що містять "хороший” холестерин, також містять багато насичених висококалорійних жирів. Саме щоденний надлишок калорій, а зовсім не холестерин, приводить до ожиріння, жировій інфільтрації печінки і початку формування цукрового діабету.

2. Оливкова олія корисніша інших сортів

Здорове харчування передбачає вживання не менше 15 грамів (для вегетаріанців – не менше 50 грамів) поліненасичених жирів на день. Вони містяться у горіхах, нерафінованих рослинних маслах, одержувані шляхом "холодного віджиму” насіння. Прийнято вважати, що найбільше поліненасичених жирів містить оливкове масло – головний компонент середземноморської дієти. Однак більш звична для жителів Північної Європи лляна, соєва та соняшникова олії містять у 2-3 рази більше незамінних речовин. Крім того, ці сорти рослинного масла володіють меншою калорійністю. Однак якщо масло піддається високотемпературній обробці це призводить до повної втрати всіх його корисних властивостей.

3. Голодувати корисно

Фахівці з лікувального голодування переконані у користі цього методу лікування навіть при важких захворюваннях внутрішніх органів і раку. Серед пацієнтів палких прихильників цього методу не так багато, оскільки лікувальне голодування займає 1,5-2 місяці, проводиться тільки під наглядом лікаря, часто в умовах стаціонару і взагалі вимагає мужності.

У звичайному житті голодуванням називають не повне призупинення прийому їжі, як при лікувальному голодуванні, а низькокалорійну дієту, яку кожен складає собі самостійно. Таку екстремальну дієту перед виступами нерідко тримають спортсмени, моделі, актори – усі, кому потрібно швидко "підтягнутися”.

Дотримуватися такої дієти тривалий час не можна, оскільки вона різко збіднює організм незамінними жирами, вітамінами та амінокислотами. Це особливо небезпечно для людей у стані стресу, тих, хто важко працюють фізично або недосипають. Тим паче що для людини у стані стресу, навіть повне усунення харчового холестерину не призводить до зменшення його вмісту в організмі. Тому якщо вас супроводжує вічний стрес, недостатній відпочинок і розумові навантаження, раціон повинен містити достатню кількість есенціальних жирів, фосфоліпідів і вітамінів.

4. Сніданок з’їж сам, обідом поділися з другом, вечерю віддай ворогові

Міському жителю, особливо тому, хто пізно лягає спати і не займається вранці фізичною працею або спортом, сьогодні вже не потрібен висококалорійний сніданок. Сніданок також не повинен бути об’ємним і містити багато "легких” вуглеводів, які сильно збуджують підшлункову залозу і призводять до надлишку інсуліну (основна причина переїдання і цукрового діабету 2 типу). Не рекомендується вранці їсти м’ясо, бутерброди з маслом, сиром та ковбасою одночасно, а також розварені каші з роздробленої крупи: манної, рисової або геркулесу. Здоровий сніданок початку 21 століття – сік з овочів і фруктів, натуральні фрукти та зелень, нежирні кисломолочні продукти з медом. Можна їсти каші з цільного нешліфованого зерна і мюслі.

5. Після 18-ї години їсти не можна

Не їсти після 18-ї години – перше правило тих, хто хоче схуднути. Але для людей з надмірною масою тіла, метаболічним ожирінням, які страждають на діабет 2 типу – це неприпустима рекомендація. Інтервал між прийомами їжі більше 4-5 годин загрожує підвищенням інсуліну в крові. Відчуваючи сильний голод, людина з надмірною концентрацією інсуліну, завжди переїдає і вага неминуче збільшується. Після 18-ї години їсти можна всім, у тому числі і тим, хто хоче контролювати свою вагу. Головне, щоб продукти не містили великої кількості жирів. Вечеря може включати нежирні молочні продукти, пісне м’ясо, рибу, підійдуть овочеві запіканки, квасоля, сочевиця й якомога більше овочів. Сучасному міському жителю для боротьби з атеросклерозом потрібно з’їдати не менше 700 грамів несолодких овочів і фруктів на день.



Джерело: www.zdr.ru


Чи знаєте ви, що...
...якби висота земної кори була всюди однакова, наша 
планета вкри­лася б шаром води заввишки 2 400 метрів?
...звук у воді поширюється у п'ять разів швидше, ніж у повітрі? ...
теоретично в абсолютно чистій воді такий поверхневий натяг, що по ній     можна ходити або кататися на ковзанах? 
Але практично абсолют­но чисту воду ще ніхто у світі не одержав.
...довжина Дніпра становить 2 200 км, а площа його 
басейну — 504 тис. км2?
...під чотиристаметровим шаром антарктичного льоду 
розташоване море, глибина якого — близько 200 м? Його поверхня вкрита льодом понад 120 тис. років, але дивно те, 
що в ній виявлено життя — ракопо­дібні тварини й одноклітинні рослини діатомеї.
...людина може прожити без їжі тиждень, без води — п'ять днів, без повітря — 5 хв?
...цінні породи дерев сушать у йоді? Для цього крізь воду,
 в якій зна­ходиться дерево, пропускають електрострум, 
що у деревині проходить швидше, ніж у воді, і тому
 деревина виділяє надлишок вологи у воду



 Е - числа
Барвники – Е100-Е199. Відновлюють та посилюють колір продукту.
НЕБЕЗПЕЧНІ: 102, 104, 107, 110, 122, 124, 126, 131, 133, 155, 161.
Консерванти – Е200-Е299. Покращують строки зберігання продуктів.
НЕБЕЗПЕЧНІ: 200, 210-215, 220-232, 249-250, 262, 282.
Антиоксиданти – Е300-Е399. Попереджають окислення продуктів.
НЕБЕЗПЕЧНІ: 310-312, 320-322, 330, 363.
Стабілізатори, загусники та емульгатори – Е400-Е499.
НЕБЕЗПЕЧНІ: 407, 413-414, 420, 450-451, 492.
Регулятори кислотності та розпушувачі – Е500-Е599.
НЕБЕЗПЕЧНІ: 510, 513-514, 527.
Посилювачі смаку та аромату – Е600-Е699.
НЕБЕЗПЕЧНІ: 620-635.



Блискучий посуд

Скляний посуд  краще блищить, якщо
після миття його сполоснути спочатку підсоленою , а потім звичайною водою.
Міцний  розчин кухонної солі (2 столові ложки на 1 склянку води) допоможе швидко очистити замерзле віконне скло. Приготовленим розчином протирають скло, аж поки з нього зійдуть іній і лід, після чого витирають скло м’якою сухою ганчіркою 

Немає коментарів:

Дописати коментар